Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası


https://www.porsar.com

Gizlilik politikamız hakkında

porsar.com gizliliğinize çok önem vermektedir. Bu nedenle, yalnızca hizmetlerimiz için (iyileştirme) ihtiyaç duyduğumuz verileri işleriz ve sizin hakkınızda ve hizmet toplamak. Verilerinizi ticari amaçlar için asla üçüncü taraflara sunmayız.

Bu gizlilik politikası, web sitesinin ve porsar.com tarafından sağlanan hizmetlerin kullanımı için geçerlidir. Bu koşulların geçerliliği için başlangıç ​​tarihi 07-02-2020'dir, yeni bir sürümün yayınlanmasıyla birlikte önceki tüm sürümlerin geçerliliği sona erer. Bu gizlilik politikası sizin hakkınızda hangi bilgilerin toplandığını, bu bilgilerin ne için kullanıldığını ve kiminle ve hangi koşullarda hangi bilgilerin üçüncü taraflarla paylaşılabileceğini açıklar. Ayrıca verilerinizi nasıl sakladığımızı ve verilerinizi kötüye kullanıma karşı nasıl koruduğumuzu ve bize sağladığınız kişisel verilerle ilgili sahip olduğunuz haklara da açıklıyoruz.

Gizlilik politikamızla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, gizlilikle ilgili konular için lütfen irtibat kişimizle iletişime geçin, iletişim ayrıntılarını gizlilik politikamızın sonunda bulacaksınız.


Veri işleme hakkında

Aşağıda verilerinizi nasıl işlediğimizi, nerede depoladığımızı veya sakladığımızı, hangi güvenlik tekniklerini kullandığımızı ve verilerin kimler için şeffaf olduğunu okuyabilirsiniz.


Webmail

Web postası hizmetlerini normal iş e-posta trafiğimiz için kullanıyoruz. Bu taraf, verilerinizin ve verilerimizin kötüye kullanılmasını, kaybolmasını ve bozulmasını önlemek için uygun teknik ve organizasyonel önlemler almıştır. Web postasının posta kutumuza erişimi yoktur ve tüm e-posta trafiğimize gizli davranırız.


Ödeme işlemcileri

Mollie:

Web mağazamızdaki ödemeleri (bir kısmını) ele almak için Mollie platformunu kullanıyoruz.

Mollie, adınızı, adresinizi ve ikamet bilgilerinizi ve banka hesabınız veya kredi kartı numaranız gibi ödeme bilgilerinizi işler. Mollie kişisel verilerinizi korumak için uygun teknik ve organizasyonel önlemleri almıştır. Mollie, hizmeti daha da geliştirmek ve üçüncü taraflarla (anonimleştirilmiş) veri paylaşmak için verilerinizi kullanma hakkını saklı tutar. Ertelenmiş ödeme başvurusu durumunda (kredi tesisi) Mollie, finansal durumunuzla ilgili kişisel bilgileri ve bilgileri kredi derecelendirme kuruluşlarıyla paylaşır.

Kişisel verilerinizin korunması ile ilgili olarak yukarıda belirtilen tüm güvenceler [PROVIDER] hizmetinin üçüncü taraflarla bağlantı kurdukları bölümler için de geçerlidir. [PROVIDER] verilerinizi yasal şartların izin verdiğinden daha uzun süre saklamayın.


Yorumlar

Webwinkelkeur

İncelemeleri WebwinkelKeur platformu üzerinden topluyoruz. WebwinkelKeur aracılığıyla bir inceleme bırakırsanız, bir ad ve e-posta adresi vermek zorundasınız. WebwinkelKeur bu bilgileri bizimle paylaşır, böylece

bir incelemeyi siparişinize bağlayın. WebwinkelKeur, adınızı kendi web sitesinde de yayınlar. Bazı durumlarda, WebwinkelKeur incelemenizi açıklamak için sizinle iletişime geçebilir. İçinde sizi bir yorum bırakmaya davet edersek, adınızı ve e-posta adresinizi WebwinkelKeur ile paylaşacağız. Bu bilgileri yalnızca sizi yorum bırakmaya davet etmek amacıyla kullanırlar. WebwinkelKeur kişisel verilerinizi korumak için alınan uygun teknik ve organizasyonel önlemler vardır.

WebwinkelKeur, WebwinkelKeur'a izin verdiğimiz hizmetlerin sağlanması için üçüncü taraflarla bağlantı kurma hakkını saklı tutar. Yukarıdaki tüm garantiler kişisel verilerinizin korunmasına ilişkin olarak, hizmetlerin WebwinkelKeur'un üçüncü taraflarla etkileşime girdiği bölümleri için de geçerlidir.


Nakliye ve lojistik

DHL

Bizimle sipariş verdiğinizde, paketinizin size teslim edilmesi bizim işimizdir. Teslimatları gerçekleştirmek için DHL hizmetlerini kullanıyoruz. Bu nedenle adınızı, adresinizi ve ikamet bilgilerini DHL ile paylaşın. DHL bu bilgileri yalnızca sözleşmeyi yürütmek amacıyla kullanır. DHL'in taşeronlarla etkileşime girmesi durumunda, DHL bilgilerinizi bu taraflara da sunacaktır.


Faturalandırma ve muhasebe

Snelstart

ÖRNEK: Snelstart hizmetlerini yönetim ve muhasebemizi takip etmek için kullanıyoruz. Siparişinizle ilgili adınızı, adresinizi ve ikamet detaylarınızı ve detaylarınızı paylaşıyoruz. Bu veriler satış faturalarını yönetmek için kullanılır. Snelstart hizmetlerini yönetim ve muhasebe kayıtlarımız için kullanıyoruz. Siparişinizle ilgili adınızı, adresinizi ve ikamet detaylarınızı ve detaylarınızı paylaşıyoruz. Bu veriler satış faturalarını yönetmek için kullanılır. Kişisel verileriniz korunarak gönderilir ve saklanır.

Snelstart, gizliliği gözetmekle yükümlüdür ve verilerinize gizli davranacaktır. Snelstart kişisel verilerinizi yukarıda açıklanan amaçlar dışında kullanmaz.


Harici satış kanalları

Marktplaats.nl

Makalelerimizi (bir kısmını) Marktplaats.nl platformu üzerinden satıyoruz. Bu platform üzerinden sipariş verirseniz, Marktplaats.nl siparişinizi ve kişisel verilerinizi bizimle paylaşır. Bu bilgileri sizin siparişi yerine getirmek. Verilerinizi gizli tutarız ve verilerinizi kaybolmaya ve yetkisiz kullanıma karşı korumak için uygun teknik ve organizasyonel önlemler aldık.


Bol.Com

Makalelerimizi (bir kısmını) Bol.com platformu üzerinden satıyoruz. Bu platform üzerinden sipariş verirseniz, Bol.com siparişinizi ve kişisel verilerinizi bizimle paylaşacaktır. Bu bilgileri siparişinizi işleme koymak için kullanırız. Verilerinizi gizli tutarız ve verilerinizi kaybolmaya ve yetkisiz kullanıma karşı korumak için uygun teknik ve organizasyonel önlemler aldık.


Veri işlemenin amacı

İşlemenin genel amacı

Verilerinizi yalnızca hizmetlerimizin yararına kullanırız. Bu, işlemenin amacının her zaman doğrudan verdiğiniz ödevle ilgili olduğu anlamına gelir. Verilerinizi (hedefli) pazarlama için kullanmayız. Verileri bizimle paylaşırsanız ve bu verileri sizinle daha sonra iletişim kurmak için kullanırız - isteğiniz dışında - sizden açık izin isteriz. Verileriniz, muhasebe ve diğer idari yükümlülükleri yerine getirmek dışında üçüncü taraflarla paylaşılmayacaktır.

Bu üçüncü taraflar, aralarındaki anlaşmayla veya yemin veya yasal bir yükümlülük temelinde gizliliğe tabidir.


Otomatik olarak toplanan veriler

Web sitemiz tarafından otomatik olarak toplanan veriler, hizmetlerimizi daha da geliştirmek amacıyla işlenmektedir. Bu veriler (örneğin IP adresiniz, web tarayıcınız ve işletim sisteminiz) hiçbiri kişisel veriler.


Vergi ve cezai soruşturmaya katılım

Uygun olduğunda, porsar.com'un bilgilerinizi yasal bir yükümlülük kapsamında devlet vergisi veya cezai soruşturmayla ilgili olarak paylaşması gerekebilir. Böyle bir durumda verilerinizi paylaşmak zorunda kalırız, ancak kanunun bize sunduğu imkanlar dahilinde buna karşı çıkacağız.


Saklama süreleri

Siz bizim müşterimiz olduğunuz sürece verilerinizi saklarız. Bu, hizmetlerimizi artık kullanmak istemediğinize kadar müşteri profilinizi koruduğumuz anlamına gelir. Bunu bize belirtirseniz, bunu da anlayacağız

unutmak için bir istek olarak. Geçerli idari yükümlülüklere dayanarak, faturalarınızı (kişisel) verilerinizle birlikte saklamalıyız, bu nedenle bu verileri geçerli süre boyunca saklayacağız.

Ancak, çalışanların artık görevlendirmeniz sonucunda oluşturduğumuz müşteri profilinize ve belgelerinize erişimi yoktur.


Haklarınız

Geçerli Hollanda ve Avrupa mevzuatı uyarınca, veri sahibi olarak sizin tarafımızdan veya bizim adımıza işlenen kişisel verilerle ilgili belirli haklara sahipsiniz. Bunların hangi hakları olduğunu ve bu hakları nasıl çağırabileceğinizi aşağıda açıklıyoruz. Prensip olarak, kötüye kullanımı önlemek için, verilerinizin kopyalarını ve kopyalarını yalnızca bizim zaten bilinen e-posta adresinize göndeririz. Verileri başka bir e-posta adresine veya örneğin postayla göndermek istediğinizde sizden kendinizi tanımlamanızı isteyeceğiz. Tamamlanan taleplerin kayıtlarını tutarız, bir unutma talebi durumunda anonimleştirilmiş verileri yönetiriz. Kaynağının tüm kopyaları ve kopyaları verileri, sistemlerimizde kullandığımız makine tarafından okunabilir veri biçiminde alırsınız.

Kişisel verilerinizi yanlış kullandığımızdan şüpheleniyorsanız, dilediğiniz zaman Hollanda Veri Koruma Kurumu'na şikayette bulunma hakkına sahipsiniz.


Denetim hakkı

Kişinizle ilgili veya size geri izlenebilen, işlediğimiz veya işlediğimiz verileri her zaman görüntüleme hakkına sahipsiniz. Gizlilikle ilgili konularda bu kişiden irtibat kişimize talepte bulunabilirsiniz. Siz 30 gün içinde isteğinize bir yanıt alacaksınız. İsteğiniz yerine getirilirse, bize bilinen e-posta adresine sahip tüm verilerin bir kopyasını, bu verileri tutan işlemcilere genel bir bakışla göndeririz.

, bu verileri sakladığımız kategoriyi belirtir.


Düzeltme hakkı

Her zaman işlediğimiz veya işlediğimiz, kişinizle ilgili olan veya bununla ilgili olarak izlenebilen verilere sahip olma hakkına sahipsiniz. Bu konuda iletişim kişimize bir talepte bulunabilirsiniz gizlilik önemlidir. İsteğinize 30 gün içinde yanıt verilecektir. İsteğiniz yerine getirilirse, size bilinen e-posta adresinden ayrıntıların değiştirildiğine dair bir onay göndeririz.


İşlemenin kısıtlanması hakkı

Kişinizle ilgili veya size geri izlenebilen, işlediğimiz veya işlediğimiz verileri her zaman sınırlandırma hakkına sahipsiniz. Gizlilikle ilgili konularda bu kişiden irtibat kişimize talepte bulunabilirsiniz.

İsteğinize 30 gün içinde yanıt verilecektir. İsteğiniz yerine getirilirse, size bilinen e-posta adresine, siz kısıtlamayı kaldırana kadar verilerin artık işlenmeyeceğine dair bir onay göndeririz.


Aktarılabilirlik hakkı

Her zaman işlediğimiz veya işlediğimiz, kişinizle ilgili olan veya bununla ilgili olarak izlenebilen verilerin başka bir tarafça yürütülmesini sağlama hakkına sahipsiniz. Bu konuda talepte bulunabilirsiniz.

gizlilik konularında irtibat kişisi. İsteğinize 30 gün içinde yanıt verilecektir. İsteğiniz yerine getirilirse, sizinle ilgili bildiğimiz tüm bilgilerin kopyalarını veya kopyalarını tarafımızdan bilinen e-posta adresine göndeririz.

bizim adımıza diğer işlemciler veya üçüncü taraflarca işlenen veya işlenen. Her durumda, veri dosyalarının güvenli bir şekilde bağlanması artık garanti edilemeyeceğinden, böyle bir durumda hizmete artık devam edemeyiz.


İtiraz hakkı ve diğer haklar

Bu gibi durumlarda, kişisel verilerinizin porsar.com tarafından veya porsar.com adına işlenmesine itiraz etme hakkına sahipsiniz. İtiraz ederseniz, itirazınızın işleme konmasını bekleyen veri işlemeyi derhal durduracağız. İtirazınız iyi bir şekilde oluşturulmuşsa, işlediğimiz veya işlediğimiz verilerin kopyalarını ve / veya kopyalarını size sunacağız ve ardından işleme devam etmeyeceğiz.

Ayrıca otomatik bireysel karar verme veya profil oluşturma işlemlerine tabi tutulmama hakkına da sahipsiniz. Verilerinizi bu hak geçerli olacak şekilde işlemiyoruz. Durumun böyle olduğuna inanıyorsanız, gizlilikle ilgili konular için lütfen irtibat kişimizle iletişime geçin.


kurabiye

Google Analytics

Amerikan şirketi Google'dan gelen çerezler, "Analytics" hizmetinin bir parçası olarak web sitemiz aracılığıyla yerleştirilir. Bu hizmeti, ziyaretçilerin web sitesini nasıl kullandıklarıyla ilgili raporları izlemek ve almak için kullanırız. Bu işlemci, yürürlükteki yasalar ve düzenlemeler temelinde bu verilere erişim sağlamakla yükümlü olabilir. Google'ın elde edilen analiz bilgilerini diğer Google hizmetleri için kullanmasına izin vermedik.


Üçüncü taraflardan gelen çerezler

Üçüncü taraf yazılım çözümlerinin çerez kullanması durumunda, bu gizlilik bildiriminde belirtilir.


Gizlilik politikasındaki değişiklikler

Gizlilik politikamızı istediğimiz zaman değiştirme hakkımız saklıdır. Ancak, en son sürümü her zaman bu sayfada bulacaksınız. Yeni gizlilik politikası, zaten veri toplama yöntemimizi etkiliyorsa sizinle ilgili, size e-posta ile bilgi verecektir.


İletişim Bilgileri:

PORSAR B.V


Nucleonweg 1

4706 PZ Roosendaal

info@porsar.com

TEL: 085 2505683